شکر

1Kg

شکر سفید یکی از رایج ترین و در دسترس ترین نوع شکر است که در مصارف خانگی و پخت و پز، به ویژه کیک و شیرینی از آن استفاده می شود و همه ی افراد با این نوع شکر و ویژگی های آن آشنا هستند. شکر سفید چشمگیر از ذوب کردن شکر خام و اضافه کردن آن به مواد شیمیایی و حرارت دادن دوباره ی آن ساخته می شود، هنگامیکه مجددا حرارت داده می شود کریستال های ریز شکر حاصل می شوند، شکر به غذا طعم، شکل، رنگ، و تعادل اسیدیته می دهد.

سکر أبیض

یعتبر السکر الأبیض من أکثر أنواع السکر شیوعاً ومتوفراً والذي یستخدم في المنزل والطبخ وخاصة الکیك و الحلویات، والجمیع علي درایة بهذا النوع من السکر وخصائصه. یصنع السکر الأبیض بإذابة السکر الخام وإضافته إلي المواد الکیماویة وإعادة تسخینه، وعند إعادة تسخینه تتشکل بلورات سکر ناعمة، یعطي السکر نکهته وشکله ولونه وتوازن حموضته.

ورق السکر 

تشمل مزایا ورق السکر قابلیة الذوبان الجیدة جداً ومرکباته القیاسیة بین الجزیئات .نظراً لاستقرار عملیة الذوبان و التباطؤالمناسب لعملیة التحلل الجزیئي في مکعبات السکر والسکر الاصطناعي یتحکم في الجسم .

قند

700Gr

از مزیت های قند چشمگیر میتوان به حل شوندگی بسیار مناسب و ترکیبات بین مولکولی استاندارد آن اشاره کرد، توجه به پایداری مراحل حل شوندگی و کند کردن مناسب فرایند تجزیه بین مولکولی در حبه قند های چشمگیر میزان مصرف قند را کاهش می‌دهد تا قند مصنوعی ورودی به بدن را بیشتر کنترل شود.